ترانزیت بار به ترکیه |02188740800| حمل بار به ترکیه


ترانزیت بار به ترکیه

 ترانزیت بار به ترکیه

یکی دیگر از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن ارسال بار به ترکیه و یا ترانزیت بار به ترکیه میباشد .شرکت تکرو حمل ایمن با دارا بودن کلیه مجوز های بین المللی لازم جهت حمل بار به کلیه شهرهای ترکیه و یا ارسال بار از کلیه نقاط ترکیه به ایران ، یکی از شرکت های مجاز حمل و نقل بین المللی به شمار میرود .کارشناسان با تجربه این شرکت با آگاهی از کلیه قوانین حمل و نقل بین المللی بار به کشور های مختلف آمادگی آن را دارند تا کلیه امور مربوط به نقل و انتقال بار و کالا از مبدا ایران به سراسر شهرهای ترکیه و یا از مبدا ترکیه به کلیه شهرهای ایران را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن به صورت جاده ای فراهم آورند .شرکت تکرو حمل ایمن مجهز به وسایط حمل و نقل بین جاده ای سنگین  مدرن و به روز بوده و میتواند کالای شما را با حداکثر اطمینان و سرعت به مقصد منتقل نماید .شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن دارای پروانه فعالیت معتبر، گواهی تایید سازمان جهانی حمل و نقل بین المللی IRU ، گواهی آموزش و تاییدیه انجمن حمل و نقل بین المللی ایران، گواهی عضویت اتاق بازرگانی و تاییدیه و مجوز فعالیت گمرگ میباشد.

کلیه خدمات ترانزیت کالا و بار به کشورهای خارجی دارای بیمه نامه معتبر بین المللی میباشد و از این روی جای هیچگونه نگرانی برای کارفرمایان گرامی وجود نخواهد داشت.ضمنا کارشناسان شرکت تکرو حمل ایمن ضمن آگاهی از قوانین بین المللی ترانزیت کالا ، کلیه مدارک لازم جهت ترانزیت و ترخیص کالا را با هماهنگی کارفرمایان گرامی گردآوری مینمایند تا در مراحل بعدی مشکلی رخ ندهد . این شرکت عملیات ترخیص کالا از مرزهای کشور را نیز جهت آسایش کارفرمایان گرامی انجام خواهد داد .

خدمات ترانزیت به ترکیه شامل موارد زیر میباشد :

حمل بار به ترکیه :

شرکت تکرو حمل ایمن آماده ارائه کلیه خدمات حمل بار به کلیه شهرهای ترکیه میباشد .شرکت تکرو حمل ایمن ضمن آشنایی با قوانین گمرکی و ترانزیت بین المللی به ترکیه بهترین خدمات ارسال بار زمینی و هوایی به ترکیه را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد نمود .جهت مطالعه مجوز ها و تاییدیه های شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن به لینک زیر مراجعه نمایید .

مشاهده مجوز ها و تاییدیه های ترانزیت بین المللی 

حمل اثاثیه به ترکیه :

شرکت حمل نقل بین المللی تکرو حمل ایمن جهت تکمیل مجموعه خدمات خود خدمات حمل اثاثیه به ترکیه و دیگر کشور های اروپایی و آسیایی را نیز با تیکه بر پرسنل مجرب خود و رعایت استانداردها و قوانین بین المللی به مشتریان گرامی ارائه مینماید.

بسته بندی اثاثیه و لوارم منزل:

شرکت حمل نقل بین المللی تکرو حمل ایمن جهت تکمیل مجموعه خدمات خود خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را جهت ارسال به ترکیه و دیگر کشور های اروپایی و آسیایی را نیز با تیکه بر پرسنل مجرب خود و رعایت استانداردها و قوانین بین المللی به مشتریان گرامی ارائه مینماید.

انجام کلیه امور گمرکی و تحویل در گمرک کشور مقصد:

شرکت تکرو حمل ایمن ضمن آشنایی با کلیه قوانین و مقررات گمرکی کشور ترکیه ، کلیه امور گمرکی مربوط به ارسال و ترخیص کالا به کلیه مناطق ترکیه را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

مدیران شرکت تکرو حمل ایمن همواره میکوشند بهترین خدمات حمل و نقل بین المللی را به کارفرمایان گرامی ارائه نمایند و در این راه تخصص ، صداقت ، امانتداری و کیفیت خدمات را سرلوحه کار خود قرار داده اند. 

 

برچسب ها:

02188740800  ::  09123206054