حمل و نقل بین المللی هوایی | 02188740800


حمل و نقل بین المللی هوایی

حمل و نقل بین المللی هوایی 

شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن آماده ارائه خدمات باربری و حمل بار هوایی به کشورهای مختلف دنیا و در سریعترین زمان ممکن میباشد .این شرکت با داشتن کلیه مجوزهای لازم جهت حمل بار به کشور های گوناگون میتواند در سریعترین زمان و با مناسب ترین قیمت حمل بار ، بار شما را با بهترین کیفیت و بدون صدمه دیدگی به مقصد منتقل نماید.حمل و نقل هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن به وسیله کلیه ایرلاین های معتبر دنیا صورت میپذیرد .

درحمل و نقل هوای ، نحوه ی بسته بندی و چیدمان از نکات مهم در محاسبه نرخ و انتخاب نوع سرویس می باشند که کارشناسان حمل و نقل تکرو حمل ایمن  در این زمینه به شما راهنمایی های لازم را خواهند نمود .شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن ، با داشتن نمایندگانی در سرتاسر اروپا (کشورهای اسکاندیناوی، انگلستان، آلمان، فرانسه، هلند، اسپانیا، بلژیک، پرتغال، لهستان، لیتوانی، ایتالیا، استونی، چک، یونان، ترکیه، سوییس، اتریش) ودر اختیار داشتن امکانات لازم (کامیون، انبار،...) جهت تسریع بارگیری و حمل، آماده ی ارائه بهترین خدمات به صاحبین کالا دراین زمینه می باشد.

حمل هوایی بهترین گزینه از نظر زمان و ایمنی است. دراین نوع حمل بسته به نوع قرارداد حمل (اینکوترمز) و مشخصات کالا ازجمله نوع کالا، وزن و ابعاد بسته بندی، قیمت پیشنهادی تعیین می گردد.شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن با دراختیارداشتن زنجیره نمایندگان درسرتاسرجهان وداشتن قرارداد با خطوط هوایی اعم از امارات، قطر، ماهان، ترکیش، ایران ایر، کویتی و... به عنوان مشاوری امین در انتخاب بهتربن گزینه در کنار صاحبین کالا میباشد.همچنین این شرکت با داشتن دفترفعال در فرودگاه امام خمینی امکان اخذ قبض انبار در روز رسیدن کالا را دارد.
الیت شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن مدارک رسمی از سازمان هواپیمایی کشور و IATA را دارا می باشد.
 
سرویس های حمل هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی تکرو حمل ایمن به شرح زیر میباشد:
 
- برداشت بار به صورت سریع السیر و نرمال
- انجام عملیات گمرکی صادرات یا واردات
- صدور بارنامه
- حمل کالاهای خطرناک
- حمل کالاهای یخچالی
 
 
 
جهت حمل مطمئن بار خود به سراسر دنیا با کارشناسان روابط عمومی شرکت تکرو حمل ایمن تماس حاصل فرمایید 

برچسب ها:

02188740800  ::  09123206054